Start List/ Katılımcı Listeleri

WDSF International Open Latin
1. Okan Tunçel - Defne Çinuçev / TURKEY
2. Mert Yazbahar - Ceren Çağlar / TURKEY
3. Rıza Can Vardar - Sofiya Gürgönül / TURKEY
4. Emir Büyükkurt - Bahar Onat / TURKEY
5. Kaan Köse - Elifnur Doğan / TURKEY
6. Berk Batuhan Ersoy - Sezin Oğuz / TURKEY
7. Bilal Çiçek - Ruzana Barabanshchikova / TURKEY
8. Taha Batu Coşar - Oleksandra Shanko / TURKEY
9. Tanabay Tokgöz - Eliza Dan / TURKEY
10. Mert Erdem - Duru Bayrak / TURKEY
11. Duygun Fatih Demirel - Tuba Etlic / TURKEY
12. Onur Kalınağaç - Zeynep Karademir / TURKEY
13. Mümtaz Cem Eriş - Zülal Akarasu / TURKEY
14. Oğuzhan Eruk - Özge Eruk / TURKEY
15. Ufuk Coşkun - Defne Mutlucan / TURKEY
16. Dmitry Marchenko - Anastasia Rybalko / AZERBAIJAN
17 Berke Cem Özdemir - Heval Irmak Gayretli / TURKEY
18. David Szucs - Bogdana Turkevics / HUNGARY
19. Alessandro Napoli - Roberta Lizzio / MACEDONIA
20. Osman Yüksel Özdemir - Başak Akın / TURKEY
21. Stefan Grigore - Laura Flipescu / ROMANIA
22. Vasil Pavlov - Tanya Baltova / BULGARIA
23. Ramazan Anıl Sözen - İlayda Deringör /  TURKEY
24. Timur Özer - Duru Solakoğlu / TURKEY
25. Serbay Alyu - Ece Gülbaş / TURKEY
26. Roman Zayats - Valeriya Koval / UKRAINE
27. Eric Testa- Federica Brezzo / ITALY
28. Giacomo Scapinello - Erminia Mirasola / DENMARK
29. Barış Varol - Ülkü Betül Karaburçak / TURKEY
30. Aslan Cihangir - Sofiia Kozintseva / TURKEY
31. Ilgar Kutay Özen - Özden Duru Çiftçi / TURKEY
32. Berkin Kule - Emine Eda Ünal / TURKEY
33. Evgeny Kuznetsov - Elena Mitina / GEORGIA
34. Orbay Ertürk- Serenay Büyükkapucu / TURKEY
35. Amaç Aytan - Deniz Kazancıoğlu / TURKEY
36. Evgeni Nikolaev - Ekaterina Isakova/ RUSSIA
37. Efe Saraçoğlu - Beril Özbay / TURKEY
38. Kyrylo Maznyk - Kristina Miroshnichenko / TURKEY
39. Çağatay Han Aldemir - Ekin Söylemez / TURKEY
IDA CUP Youth Open Latin
1. Orbay Ertürk- Serenay Büyükkapucu / TURKEY
2. İsmail Hakkı Bucak - Pelin Ersürer / TURKEY
3. Kaan Kurukahvecioğlu- Melis Baştürk / TURKEY
4. Emir Büyükkurt - Bahar Onat / TURKEY
5. Kaan Köse - Elifnur Doğan / TURKEY
6. Ulaş Irmak - Lidya Nil Güven / TURKEY
7. Berke Cem Özdemir - Heval Irmak Gayretli / TURKEY
8. Yiğit Alemdaroğlu - Nehir Polat / TURKEY
9. Mert Fidan - Aylin Eda Ergün / TURKEY
10. Cem Onur - Mine Irmak Selek / TURKEY
11. David Szucs - Bogdana Turkevics / HUNGARY
12. Ata Akyürek - Düet Öykü Eraslan / TURKEY
13. Timur Özer - Duru Solakoğlu / TURKEY
14. Çağan Atik - Eftelya Öz / TURKEY
15. Aslan Cihangir - Sofiia Kozintseva / TURKEY
16. Ilgar Kutay Özen - Özden Duru Çiftçi / TURKEY
17. Efe Saraçoğlu - Beril Özbay / TURKEY
18. Hasan Mert Özkul - İrem Can / TURKEY
19. Grigory Pozdnyakov - Azize Şahin / TURKEY
IDA CUP Youth Open Standard
1. Efe Özge - Ece Çelik / TURKEY
2. Kaan Kurukahvecioğlu - Melis Baştürk / TURKEY
3. Ulaş Irmak - Lidya Nil Güven / TURKEY
4. Berke Cem Özdemir - Heval Irmak Gayretli / TURKEY
5. Yiğit Alemdaroğlu - Nehir Polat / TURKEY
6. Mert Fidan - Aylin Eda Ergün / TURKEY
7. Erdal Kurun -  Selin Kurun / TURKEY
8. Timur Özer - Duru Solakoğlu / TURKEY
9. Aslan Cihangir - Sofiia Kozintseva / TURKEY
10. Grigory Pozdnyakov - Azize Şahin / TURKEY
IDA CUP Junior 2 Open Latin
1. Utku Övünç Ünlü - Ada Usluel / TURKEY
2. İsmail Hakkı Bucak - Pelin Ersürer / TURKEY
3. Ahmet Tuna Dumanoğlu - Defne Sarçın / TURKEY
4. Kuzey Şentürk - Aycan Coşkun /TURKEY
5. Yiğit Seğmen Akgül - Başak Okyay / TURKEY
6. Ulaş Irmak - Lidya Nil Güven / TURKEY
7. Batu Sandıraz - Nehir Çam / TURKEY
8. Erdal Kurun -  Selin Kurun / TURKEY
9. Ata Akyürek - Düet Öykü Eraslan / TURKEY
10. Arca Gürpınar - Ada Yaldız / TURKEY
11. Çağan Atik - Eftelya Öz / TURKEY
12. Elvir Erdem - Alev Şair / TURKEY
13. Çınar Yarol - Gülce Erginer / TURKEY
14. Cygankov Danil - Zhorniak Dana / RUSSIA
15. Georgii Zimovets - Nil Sözeri / TURKEY
16. Ömer Güralp - Irmak Mırrıkoğlu /TURKEY
IDA CUP Junior 2 Open Standard
1. Utku Övünç Ünlü - Ada Usluel / TURKEY
2. Samet Cantürk - Umayım Kırgız / TURKEY
3. İsmail Hakkı Bucak - Pelin Ersürer / TURKEY
4. Mustafa Emir Çelik - Dilvin Şahin / TURKEY
5. Efe Çamlıca - Sude Naz Toksoy / TURKEY
6. Yiğit Seğmen Akgül - Başak Okyay / TURKEY
7. Ulaş Irmak - Lidya Nil Güven / TURKEY
8. Batu Sandıraz - Nehir Çam / TURKEY
9. Erdal Kurun -  Selin Kurun / TURKEY
10. Arca Gürpınar - Ada Yaldız / TURKEY
11. Elvir Erdem - Alev Şair / TURKEY
12. Çınar Yarol - Gülce Erginer / TURKEY
13. Cygankov Danil - Zhorniak Dana / RUSSIA
14. Georgii Zimovets - Nil Sözeri / TURKEY
15. Ömer Güralp - Irmak Mırrıkoğlu /TURKEY
IDA CUP Junior 1 Open Latin
1. Barkan Candan - Ceylin Azra Kızılkaya /TURKEY
2. Emir Doruk Demiröz - Zeynep Sipahi / TURKEY
3. Gökdeniz Ergun - Elif Yıldırımkaya / TURKEY
4. Çınar Narin - Balca Deren Tengiz / TURKEY
5. Ahmet Köse - Raya Demirhan / TURKEY
6. Emir Kuzey Tepecik - Hilal Aksal / TURKEY
7. Arhan Karagöz - Albina Mizam / TURKEY
8. Metin Paşa Yılmaz - Gülşin Yılmaz / TURKEY
9. Eser Uysal - Melissa Dinçer / TURKEY
10. Doruk Üstünay - Nehir Ulu / TURKEY
11. Yiğit Seğmen Akgül - Başak Okyay / TURKEY
12. Efe Saral - Selin Zaim / TURKEY
13. İbrahim Baran Yazıcı - Güneş Su Kartal / TURKEY
14. Deniz Kara - Aylin Sultan Azadoğlu / TURKEY
15. Onur Baler - Irmak Demirhan / TURKEY
16. Osman Şahin - Yvonne Nur Karakafa / TURKEY
17. Arsen Yüksel - Melis Atay / TURKEY
18. Ahmet Deniz Başpınar - Defne Çınar / TURKEY
19. Arda Aykut -  Gülşenaz Altınparmak/TURKEY
20. Timur Kırankaya - Dzhennifer Hertrud Nkoane / TURKEY
IDA CUP Junior 1 Open Standard
1. Barkan Candan - Ceylin Azra Kızılkaya /TURKEY
2. Emir Doruk Demiröz - Zeynep Sipahi / TURKEY
3. Gökdeniz Ergun - Elif Yıldırımkaya / TURKEY 
4. Doruk Üstünay - Nehir Ulu / TURKEY
5. Yiğit Seğmen Akgül - Başak Okyay / TURKEY
6. Efe Saral - Selin Zaim / TURKEY
7. İbrahim Baran Yazıcı - Güneş Su Kartal / TURKEY
8. Ahmet Köse - Raya Demirhan / TURKEY
9. Onur Baler - Irmak Demirhan / TURKEY
10. Osman Şahin - Yvonne Nur Karakafa / TURKEY
11. Arsen Yüksel - Melis Atay / TURKEY
12. Ahmet Deniz Başpınar - Defne Çınar / TURKEY
13. Timur Kırankaya - Dzhennifer Hertrud Nkoane / TURKEY
IDA CUP Juvenile 2 Open Latin 4 Dance
1. Doruk Şahin - Duru Polat / TURKEY
2. Efe Hasdoyuranlar - Eda Gürarslan / TURKEY
3. Ege Özkan - Beril Ada Fidanboylu / TURKEY
4. Efe Çelik - Sude Bomin / TURKEY
5. Doğu Şahin- Nehir Duru Önem / TURKEY
6. Ahmet Köse - Raya Demirhan / TURKEY
7. Emir Kuzey Tepecik - Hilal Aksal / TURKEY
8. Arhan Karagöz - Albina Mizam / TURKEY
9. Deniz Kara - Aylin Sultan Azadoğlu / TURKEY
10. Umut Yaman - Duru Gayretli / TURKEY
11. Hakan Mühürdaroğlu - Selin Yavuz / TURKEY
12. Marat Mikail Arslan - Nazlı Mina Kara / TURKEY
13. Yiğit Bayraktar - Zeynep Duman / TURKEY
14. Hasan Jakub Mühürdaroğlu - Elif Kurt / TURKEY
15. Ali Gokdeniz Durmaz - Ceren Naz Candir / TURKEY
16. Ege Pala - Kayra Kantar / TURKEY
17. Kayra Ünlü - Duru Vahaplar / TURKEY
18. Mikail Arslan - Asya Özden / TURKEY
19. Can Sağıroğlu - Asya Üsteler / TURKEY
20. Emir Efendioğlu - Melisa Sapmaz / TURKEY
21. Arsenii Gimazov -Elizabeth Mutlu / TURKEY
22. Kaan Varol - Berat Tayra Tarcan / TURKEY
23. Selim Orhan- Derya Güneylioğlu / TURKEY
IDA CUP Juvenile 2 Open Standard 4 Dance
1. Doruk Şahin - Duru Polat / TURKEY
2. Efe Hasdoyuranlar - Eda Gürarslan / TURKEY
3. Ege Özkan - Beril Ada Fidanboylu / TURKEY
4. Efe Çelik - Sude Bomin / TURKEY
5. Doğu Şahin- Nehir Duru Önem / TURKEY
6. Ahmet Köse - Raya Demirhan / TURKEY
7. Emir Kuzey Tepecik - Hilal Aksal / TURKEY
8. Arhan Karagöz - Albina Mizam / TURKEY
9. Umut Yaman - Duru Gayretli / TURKEY
10. Hakan Mühürdaroğlu - Selin Yavuz / TURKEY
11.  Marat Mikail Arslan - Nazlı Mina Kara / TURKEY
12. Can Özdemirkıran - Alya Karaman / TURKEY
13. Yiğit Bayraktar - Zeynep Duman / TURKEY
14. Hasan Jakub Mühürdaroğlu - Elif Kurt / TURKEY
15. Ali Gokdeniz Durmaz - Ceren Naz Candir / TURKEY
16. Mikail Arslan - Asya Özden / TURKEY
17. Can Sağıroğlu - Asya Üsteler / TURKEY
18. Emir Efendioğlu - Melisa Sapmaz / TURKEY
19. Arsenii Gimazov -Elizabeth Mutlu / TURKEY
20. Kaan Varol - Berat Tayra Tarcan / TURKEY
21.Selim Orhan- Derya Güneylioğlu / TURKEY
22. Erkan Karaman - Mira Türkmen /TURKEY
IDA CUP Juvenile 1 Open Latin 3 Dance
1. Osman Durukan - Derin Alpay / TURKEY
2. Poyraz Bayrak - Ela Mutlucan / TURKEY
3. Toprak Zöngür - Beyza Kuşkapan / TURKEY
4. Jan Demir Gülbay - Oleksandra Yazenok / TURKEY
5. Berke Balta - Dicle Sofia Akın / TURKEY
6. Aziz Mamedov - Sevil Çelikçi / TURKEY
7. Levent Çimen - Lila Nisa Sonay / TURKEY
8. Demir Günbeyi - Selin Naz Keser / TURKEY
9. Emil Sağıoğlu - Melisa Sofi Gökçe / TURKEY
IDA CUP Juvenile 1 Open Standard 3 Dance
1. Osman Durukan - Derin Alpay / TURKEY
2. Poyraz Bayrak - Ela Mutlucan / TURKEY
3. Toprak Zöngür - Beyza Kuşkapan / TURKEY
4. Jan Demir Gülbay - Oleksandra Yazenok / TURKEY
5. Berke Balta - Dicle Sofia Akın / TURKEY
6. Aziz Mamedov - Sevil Çelikçi / TURKEY
7. Levent Çimen - Lila Nisa Sonay / TURKEY
8. Demir Günbeyi - Selin Naz Keser / TURKEY