WDSF INTERNATIONAL ADULT LATIN

1. ERIC TESTA - FEDERICA  BREZZO - ITALY

2. STEFAN GRIGORE - LAURA FLIPESCU -  ROMANIA

3. DIMITRY MARCHENKO - ANASTASIA RYBALKO - AZERBAIJAN

IDA CUP YOUTH OPEN LATIN

1. DAVID SZUCS- BOGDANA TURKEVICS -HUNGARY

2. ORBAY ERTÜRK - SERENAY BÜYÜKKAPUCU - TURKEY

3. KAAN KURUKAHVECİOĞLU- MELİS BAŞTÜRK - TURKEY

IDA CUP YOUTH OPEN STANDARD

1. YİĞİT ALEMDAROĞLU - NEHİR POLAT - TURKEY

2. KAAN KURUKAHVECİOĞLU- MELİS BAŞTÜRK - TURKEY

3. ULAŞ IRMAK - LİDYA NİL GÜVEN - TURKEY

IDA CUP JUNIOR II OPEN LATIN

1. UTKU ÖVÜNÇ ÜNLÜ - ADA USLUEL - TURKEY

2. İSMAİL HAKKI BUCAK - PELİN ERSÜRER - TURKEY

3. ARCA GÜRPINAR - ADA YALDIZ - TURKEY

IDA CUP JUNIOR II OPEN STANDARD

1. UTKU ÖVÜNÇ ÜNLÜ - ADA USLUEL - TURKEY

2. SAMET CANTÜRK - UMAYIM KIRGIZ - TURKEY

3. BATU SANDIRAZ - NEHİR ÇAM - TURKEY

IDA CUP JUNIOR I OPEN LATIN

1. TİMUR KIRANKAYA - DZHENNIFER HERTRUD NKOANE - TURKEY

2. ONUR BALER - IRMAK DEMİRHAN - TURKEY

3. ARSEN YÜKSEL - MELS ATAY - TURKEY

IDA CUP JUNIOR I OPEN STANDARD

1. YİĞİT SEĞMEN AKGÜL - BAŞAK OKYAY - TURKEY

2. AHMET DENİZ BAŞPINAR - DEFNE ÇINAR - TÜRKEY

3. TİMUR KIRANKAYA - DZHENNIFER HERTRUD NKOANE - TURKEY

IDA CUP JUVENILE II OPEN LATIN

1. DORUK ŞAHİN - DURU POLAT - TURKEY

2. AHMET KÖSE - RAYA DEMİRHAN - TURKEY

3. YİĞİT BAYRAKTAR - ZEYNEP DUMAN - TURKEY

IDA CUP JUVENILE II OPEN STANDARD

1. DORUK ŞAHİN - DURU POLAT - TURKEY

2. AHMET KÖSE - RAYA DEMİRHAN - TURKEY

3. HASAN JAKUP MÜHÜRDAROĞLU - ELİF KURT - TURKEY

IDA CUP JUVENILE I OPEN LATIN

1. BERKE BALTA - DİCLE SOFYA AKIN - TURKEY

2. OSMAN DURUKAN - DERİN ALPAY - TURKEY

3. DEMİR GÜNBEYİ - SELİN NAZ KESER - TURKEY

IDA CUP JUVENILE I OPEN STANDARD

1. BERKE BALTA - DİCLE SOFYA AKIN - TURKEY

2. OSMAN DURUKAN - DERİN ALPAY - TURKEY

3. DEMİR GÜNBEYİ - SELİN NAZ KESER - TURKEY

WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN

IDA CUP OPEN LATIN YOUTH

IDA CUP OPEN STANDARD YOUTH

IDA CUP OPEN LATIN JUNIOR II

IDA CUP OPEN LATIN JUVENILE II

IDA CUP OPEN STANDARD JUNIOR II

IDA CUP OPEN STANDARD JUVENILE II

IDA CUP OPEN LATIN  JUNIOR 1

IDA CUP OPEN LATIN JUVENILE I

IDA CUP OPEN STANDARD JUNIOR I

IDA CUP OPEN STANDARD JUVENILE I