Athletes should send their trainer's name to idacupizmir@gmail.com till 09.05.2019. The trainers can take their wrist bands from the acreditation desk, located at the athlete entrence door. With wrist bands, trainers can watch the competition from the trainer/athlete tribun part.  Trainers who did not send their names should buy a audience ticket.   

4. Kaan Özelçam İDA Kupası'nda, yarışmaya katılan sporcuları bulunan TDSF'ye kayıtlı ve 2018-2019 antrenör vizesini yaptırmış olan antrenörlerimiz, sporcu ve antrenörlere ayrılmış olan tribünlerden yarışmayı ücretsiz olarak izleyebilirler. Bu kontenjandan yararlanmak için, ilgili antrenörün 2018-2019 vizesini yaptırmış olması gerekli olup  2018-2019 vizesi olan antrenör listesi aşağıda verilmiştir.

 

Her kulüpten 2018-2019 vizesini yaptırmış en fazla 3 antrenöre giriş bilekliği verilecek olup, kulüplerin antrenör listelerini idacupizmir@gmail.com adresine, 9 Mayıs 2019 Perşembe akşamına kadar iletmeleri gerekmektedir.

 

Mail ile bize akreditasyonunu yaptırmış antrenörler, yarışma günü sporcu girişindeki akreditasyon standından yaka kartı ve bilekliklerini teslim alabilirler. Mail ile başvuru yapmamış antrenörlere ne yazık ki yaka kartı ve bileklik verilemeyecektir. Hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

 

ALENA MIKHAYLOVA

ALİZE ALTAY

ARMAN ESEN

AYŞE DENİZ GÖKENGİN

AYŞEGÜL GÜNGÖRLÜ

BAKİYE DUYGU GÜNYEL

BARAN ADIŞEN

CEREN ÇAĞLAR

ÇİĞDEM GÜLER

DAMLA KÖKEN

DUYGU AKALIN ÇIKRIKÇILI

ERCÜMENT AYDIN

ERHAN KUŞ

GAMZE TUMAN

GÜNCE YÖNEY

HAKAN TAŞDEMİR

HIZIR ÇAĞDAŞ ÇELİK

İPEK YAVUZER

İSMAİL SAĞLAM

İSMET MÜFTÜOĞLU

MEHMET AKİF OKUDAN

MİNE AKKOYUN

MUSTAFA ÜRETMENOĞLU

NİHAN BEGÜM BABAOĞLU ÇELİK

OLENA VLASYUK

ÖNGÜN GÜNER

OYA YİĞİTTÜRK

OZAN MERİÇ ÇELİK

ÖZGÜN ÇAĞLAR ERSOY

PINAR TINAZ

RAHİME EMEL GÜREL ÇAKAN

SAMET ALYU

SEDA ARIGÜL

SERTAÇ ONURCAN ALKAN

SİMGE MENTEŞ ERSOY

SİNAN ÖZCAN

SÜLEYMAN UĞUR KARAKILIÇ

TUNCAY GÜRBÜZ

ULUĞ CEM BALKANLI

VICTOR SINEVYCH

YÜKSEL CANBERK SAYIN